By uzmanpanel 17 Kas Çar 16:50

Sesli Chat Nedir Ve Güvenilir Sesli Chat Sitesi Var Mıdır?

Chat İngilizce bir kelime olup dilimizdeki karşılığı ise farklı olabilmektedir. Sohbet etmek, hoşbeş etmek gibi anlamları vardır ayrıca lafa tutmak, laflamak;  çene çalmak gibi anlamları da vardır çok azda olsa kandırmaya çalışmak anlamı da vardır. Sesli chat ise telefona uygulama olarak indirilen yani sesli chat mobil dediğimiz ve internet sitelerinden olan iki grup chat şekli vardır Ayrıca chat sadece sesli olarak seslimed ile  yapılmamaktadır. Görüntülü ve sesli olan chat ve sadece yazışma tarzında yapılan chat site ve uygulamaları da vardır. Yapmanız gereken sadece üye olup istediğiniz kişilerle eğer onlarda isterlerse konuşmaktır. 

Dipnot düşülmesi gereken bir konu vardır oda bu seslimed vasıtasıyla tanışılan her kese güvenmemelidir. Kimlik bilgileri adres ve telefon gibi şahsi bilgiler de kimseyle paylaşılmamalıdır. Her zaman iyi niyetli ve dost canlısı insanlarla karşılaşmak pek mümkün değildir.

Güvenilir Sesli Chat Sitesi seslimed

Eğer sizde güvenilir sesli chat yapmak istiyor ve güvenilir bir site arıyorsanız  www.seslimed.com sayfasını ziyaret ederek hem ücretsiz sesli chat yapabilir hemde hemde para vermeden güzel vakitler geçirebilirsiniz.